Pola Nadziei

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w XIII Hospicyjnej Kampanii Pola Nadziei.
Uczniowie klasy II a zasadzili cebulki żonkili w donicach przed budynkiem szkoły. Kampania ma uwrażliwić na sytuację osób nieuleczalnie chorych. (AZ)

Czytaj dalej >>

Stacja Biblioteka

Sekcja Nauczycieli Bibliotekarzy Chorzowskich Szkół zorganizowała wycieczkę do otwartej niedawno biblioteki w Rudzie Śląskiej- Chebziu. Biblioteka mieści się w budynku zabytkowego dworca kolejowego. To ciekawe połączenie nowoczesności z historią. Znajduje się tutaj mediateka, wypożyczalnia oraz duża sala przeznaczona na organizację wydarzeń kulturalnych…

Czytaj dalej >>

Próbny alarm

W trosce o bezpieczeństwo w naszej szkole w dniu 23.10.2019 r. odbył się próbny alarm przeciwpożarowy. W ewakuacji wzięło udział 157 uczniów z nauczycielami i administracją i innymi pracownikami szkoły. Ewakuacja całej szkoły trwała 2 minuty i 50 sekund. Miejscem zbiórki było boisko szkolne. Akcja została przeprowadzona szybko i sprawnie, uczniowie wraz z nauczycielami bez paniki wychodzili na boisko szkolne ustawiając się we wskazanych miejscach…

Czytaj dalej >>

Projekt „Upoluj swoją książkę” krok po kroku

Od 2 listopada ruszyła w naszej szkole trzecia edycja projektu „Upoluj swoją książkę”.
Jak wziąć udział w akcji?
Ściągnij darmową aplikację Woblink. Następnie zeskanuj kod QR.
Kod ten znajduje się na plakatach rozmieszczonych w kilku miejscach na terenie szkoły.
W ten sposób uzyskasz darmowy dostęp do 12 bestsellerów w formie e-booka oraz audiobooka. Dostęp do nich będziesz miał do końca listopada.
Kreujemy modę na czytanie w Batko!

Uwaga

Kurs 3 stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych rozpocznie się w poniedziałek 4 listopada o godzinie 8.00 w sali nr 9.