Jubileusz raz jeszcze

Z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej

6 czerwca uczniowie realizujący kursy zawodowe w naszej szkole pod opieką p. Iwony Gawor odwiedzili Centrum Edukacyjne w Państwowej Straży Pożarnej, gdzie realizowali tematy dotyczące ochrony przed pożarem oraz zachowania się gdy już do niego dojdzie. Zajęcia łączyły ze sobą elementy prezentacji oraz ćwiczenia praktyczne. (IG)

Wycieczka do Ostrawy

6 czerwca br. uczniowie prowadzący sklepik szkolny „Batko Shop”, w nagrodę za całoroczne zaangażowanie, zwiedzali Świat Techniki w Ostrawie Vitkowicach. Na terenie kompleksu industrialnego znajduje się centrum edukacyjne o powierzchni 14.000 m2.

Czytaj dalej >>

Jubileusz „Batko”

2 czerwca obchodziliśmy 130-lecie naszej szkoły. Msza św., przemarsz ulicą Wolności, oficjalne uroczystości w Chorzowskim Centrum Kultury i spotkanie z Absolwentami w budynku szkoły – to główne punkty jubileuszu. Serdecznie dziękujemy za obecność i życzenia, zwłaszcza Pani Dyrektor Wydziału Edukacji Beacie Kabzie, Panu Wicedyrektorowi Delegatury Kuratorium Oświaty Mirosławowi Papiernikowi, Pani Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział Chorzów Ewie Niedbale, Panu Tomaszowi Ledworowskiemu, Cechmistrzowi Cechu Rzemieślników, Handlowców i Przedsiębiorców w Chorzowie, wszystkim naszym drogim Absolwentom, Uczniom, Nauczycielom, Przyjaciołom, zespołowi Music Mahal i wszystkim, którzy zechcieli być z nami w tym pięknym dniu.
Na początek kilka zdjęć, które wykonał nasz absolwent (rocznik 2005). (JK)

Czytaj dalej >>

Konkurs „3 x Batko” rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa oceniła prace, które napłynęły do szkoły na konkurs „3 x Batko – o szkole, patronie szkoły i rzemiośle w Chorzowie”. Oto zwycięzcy konkursu:

1. podopieczny Ośrodka Wsparcia – Dziennego Domu Pobytu,
2. uczennica Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych w Chorzowie,
3. uczennica Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Czytaj dalej >>