http://www.zstnr2.pop.pl/

:: Z ENERGETYKĄ W PRZYSZŁOŚĆ
Wiadomość dodana przez: ewa (2018-01-04 16:13:20)


Ogólnopolski konkurs "Z ENERGETYKĄ W PRZYSZŁOŚĆ"

IX edycja

Chcesz wygrać wyjazd do Brukseli lub Strasburga?

Zgłoś się do udziału w konkursie!!!


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu " Z energetyką w przyszłość" objętego patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego, profesora Jerzego Buzka, a organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sosnowcu. 
Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz ochotę zwiedzić Brukselę i Parlament Europejski lub lubisz otrzymywać cenne nagrody, to zapraszam do udziału w IX edycji konkursu.


A teraz najważniejsze daty:
- ZGŁOSZENIA DO KONKURSU PRZYJMUJEMY OD 15 STYCZNIA DO 25 LUTEGO 2018 ROKU!
- NADSYŁANIE PLAKATÓW DO 20 marca 2018 r. (decyduje data otrzymania prac przez Komitet).
- NADSYŁANIE KONSPEKTÓW (RAMOWYCH PLANÓW WYSTĄPIEŃ) DO 4 MARCA 2018 r. godzina 20.00.
- do dnia 11 MARCA 2018 roku, na podstawie analizy ramowych planów wystąpień jury wyłoni 10 najlepszych planów prezentacji,
- do dnia 25 marca 2018 roku autorzy najlepszych planów prezentacji przesyłają prezentacje do komitetu organizacyjnego (decyduje data otrzymania prac przez Komitet).
- do dnia 5 kwietnia 2018 r. jury wybierze pięć najlepszych prezentacji - finalistów Konkursu.

- III etap konkursu - FINAŁ, odbędzie się NAJPRAWDOPODOBNIEJ 13 kwietnia 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c.

Szczegóły w regulaminie konkursu (tutaj).

Osoby chętne proszone o zgłaszanie się do p. Iwony Gawor lub p. Beaty Brandenburg-Kobuszewskiej (najlepiej do ferii zimowych).adres tej wiadomości: http://www.zstnr2.pop.pl//news.php?id=2933