http://www.zstnr2.pop.pl/

:: SPĘDŹ FERIE KREATYWNIE – WYBIERZ FERIE Z RYSUNKIEM
Wiadomość dodana przez: ewa (2017-12-05 09:44:19)


Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach oferuje intensywny kurs nauki rysunku prowadzony na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych.

Kurs kierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem, designem, architekturą oraz grafiką i przeznaczony jest do osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem, jak również do osób posiadających już podstawowe umiejętności, które chciałaby je jeszcze „podszlifować” pod okiem fachowca.

GWARANTUJEMY PROFESJONALNE ZAJĘCIA POD OKIEM SPECJALISTÓW.

ZAPEWNIAMY BRYSTOL, OŁÓWKI I MIŁĄ ATMOSFERĘ :-)

Po zakończonym kursie każdy z uczestników otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

KURS RYSUNKU * POZIOM PODSTAWOWY adresowany jest do wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem. W trakcie zajęć uczestnicy poznają zasady perspektywy, kompozycji, stosowania światłocienia oraz studium martwej natury.

KURS RYSUNKU * POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY adresowany jest do osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności i techniki rysunkowe oraz rozwijać je w dziedzinie studium martwej natury, studium postaci oraz wnętrza.

Termin: 29.01.2018 – 02.02.2018
Grupy: 10 – 15 osobowe
Koszt: 500 zł / 20 godzin

Zajęcia odbywają się będą w panelach 5 spotkań po 4 godziny.

Zapisy: on-line http://www.wst.com.pl/kursy/zapisy_online/ Więcej informacji: http://www.wst.com.pl/kursy


adres tej wiadomości: http://www.zstnr2.pop.pl//news.php?id=2917