Lista kandydatów zakwalifikowanych do Branżowej Szkoły I Stopnia.

Lp Nazwisko, imię
1 Sikorska, Monika
2 Kostorz, Daniel
3 Czypionka, Angelika
4 Kokoszka, Oliwier
5 Mikuła, Sergiusz Krzysztof
6 Konieczko, Olaf
7 Sznajder, Bartłomiej
8 Włodarczyk, Daniel
9 Bremer, Julia
10 Wysocka, Wiktoria
11 Kaszuba, Marta
12 Seelinger, Oliwia
13 Żuraw, Kamila
14 Kodura, Paweł
15 Filipczyk, Angelika
16 Kudzia, Klaudia
17 Giemza, Piotr
18 Misiewicz, Agnieszka
19 Grodecka, Monika
20 Jędrzejczyk, Ksenia
21 Krasowski, Kacper
22 JAJKO, NATALIA
23 Buchta, Anastazja
24 Skrzypiec, Ewelina
25 Misztal, Julia
26 Stefańska, Mirela
27 Przybyła, Wiktoria
28 Piwowar, Aleksander
29 Szrama, Maciej
30 Gwiazda, Wiktoria
31 Grabowski, Krystian
32 Tchórz, Wiktoria
33 Dudek, Wiktoria
34 Strzelczok, Paulina
35 Milordova, Yanina
36 Jabłoński, Tomasz
37 Bednarek, Weronika
38 Kurpanik, Martyna
39 Cieśla, Maja
40 Świerczyńska, Daria
41 Zawistowska, Jessica
42 Kornowska, Natalia
43 Fibic, Aleksandra
44 Miemiec, Jakub
45 Sikora, Nikola
46 Kostrzanowska, Marta
47 Buchwald, Monika
48 Sztreja, Wiktoria
49 Pluta, Iga
50 Silska, Elżbieta
51 Sopora, Paulina
52 Jędrysczyk, Klaudia
53 Golda, Kamil
54 Sabalski, Dominik
55 Nastarowicz, Wiktoria
56 Jajesniak, Jakub
57 Borysiak, Klaudia
58 Galus, Mateusz
59 Jeszonek, Sebastian
60 Sabalski, Kamil
61 Wisła, Weronika
62 Pałęga, Bartek
63 Lis, Ramona Diana
64 Szner, Dawid
65 Posmyk, Patrycja
66 Lempa, Nikola
67 Grzyb, Oliwia
68 Gocyk, Aleksandra
69 Anioł, Nicola
70 Urbańska, Karolina
71 TUKAŁŁO, BARBARA
72 Drechsler, Zuzanna
73 Gwioździk-Zajkowski, Krzysztof
74 Zajchowska, Agnieszka
75 Komorowska, Kamila
76 Kansy, Kamil
77 Roszykiewicz, Wanessa
78 Graczyk, Marian
79 Andruszkiewicz, Wiktoria
80 Szast, Patryk
81 Błaszczak, Grzegorz
82 Maruszczyk, Wiktoria
83 Grund, Melisa

 

Lista zakwalifikowanych do Technikum Samochodowego w zawodzie technik pojazdów samochodowych.

Lp Nazwisko, imię
1 Brol, Michał
2 Jeżyna, Jakub
3 KRYSIAK, BORYS
4 Nawrot, Tomasz
5 Boruch-Nurkiewicz, Kacper
6 Wawrzyniak, ŁUKASZ
7 Konieczny, Dominik
8 Kudzia, Szymon
9 Lorenc, Wojciech
10 Matyśkiewicz, Damian
11 Paczyński, Jakub
12 Godowski, Artur
13 Rurański, Dawid
14 Halibożek, Jakub
15 Jugo, Sebastian
16 Nowara, Tomasz
17 Wawrzonkowski, Patryk
18 Zębala, Adrian
19 Duda, Aleks

Lista zakwalifikowanych do Technikum Samochodowego w zawodzie technik fotografii i multimediów.

Lp Nazwisko, imię
1 Barcz, Emilia
2 Małecka, Magdalena
3 Konc, Bogdana
4 Kotala, Zuzanna
5 Wydor, Natalia
6 Szulc, Anna
7 Pawlaczek, Justyna
8 Szymeczek, Jessica
9 Kaczmarek, Julia
10 Słotoś, Daria
11 Piekarski, Daniel
12 Suworow, Nikola
13 Kuna, Zuzanna
14 Ślosarczyk, Martyna
15 Lenczyk, Natalia
16 Pardela, Kinga
17 Księżyk, NATANIEL
18 Pietruszka, Martyna
19 Giertler, Alexander
20 Bonk, Mateusz